Facebook FB skupina YouTube

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Odkazy

Doporučené webové stránky

International Wing Chun Academy - Jim Fung

International Wing Chun Academy Velmistra Jima Funga je asi největší škola bojových umění v Australii. Propracovaný a více než třicet let ověřovaný systém výuky a koncentrace dlouho praktikujících instruktorů je hlavní devizou této organizace. IWCA navštěvují neustále stovky studentů jak z Austrálie tak z celého světa. Doporučujeme všem vážným zájemcům o studium Wing Chun v prostředí téměř evropské kultůry.

Chi Sau Club - Mark Spence

Mark Spence je žijící legednou mezi instruktory International Wing Chun Academy. Wing Chun se věnuje více než třicet let a v minulém roce oficiálně otevřel svoji školu v Sydney, Australia. Mark Spence nepravidelně navštěvuje Českou republiku a pořádá semináře pro Wing Chun Praha.

Everything Wing Chun

Online obchod pro všechny vážné zájemce o Wing Chun. Naleznete zde nepřeberné množství materiálů všecho druhu z mnoha linií Wing Chun kung fu z celého světa, treninkové pomůcky a další tématické předměty týkajících se bojových umění a Wing Chun speciálně.

coMra-Terapie

coMra-Terapie, největší a nejzásadnější objev holistické medicíny v 21.století. Využívá koherentního multizáření k stimulaci "léčitele v nás" a je tak schopna pomoci s téměř jakéhokoli zdravotního problému. Jednou z oblastí zaměření coMra-Terapie je sport a veškeré pohybové aktivity. Nabízí regeneraci po úrazech ale rovněž stimulaci k dosažení maximálního výkonu.